Spam

ZASADY
brak przestrzegania = brak zainteresowania z mojej strony
1) Nie reklamuj się 50 razy (przeczytane usuwam, informacja w LINKI)
2) Zostawiłeś tu reklamę, spróbuj przeczytać rozdział i zostaw SZCZERĄ opinię
3) ŻADNEGO HOMOniewiadomo
4) Jeśli przeczytałeś zasady, daj pod reklamą hasło: "ROLAKA"*

Nie dotyczy szabloniarni, recenzowni, spisów blogowych i informacji o nowych rozdziałach ;)

WYJĄTKI:
Osoby, które dobrze znam, one mnie, więc nie muszą się do tego stosować ;)

Skoro trafiłeś na mojego bloga, to znaczy, że zainteresował Cię opis/okładka/zwiastun itd., dlatego pozostawienie tutaj tylko spamu w postaci reklamy bloga, traktuję z zerowym zainteresowaniem. Nie uznaję jednak zasady kom za kom itd., dlatego jeśli przeczytałeś i uznałeś, że to jednak nie dla Ciebie, a chciałbyś zostawić reklamę, to nie mam nic przeciwko.

3 komentarze:

 1. Jeśli znudził Ci się wygląd Twojego bloga i pragniesz nieco odświeżyć swoją szatę graficzną zapraszamy do nas. Wykonujemy zamówienia dokładnie, precyzyjnie. Nasza załoga ma miły kontakt z zamawiającym, przez co szablon wygląda tak, jak go sobie wymarzyłaś!
  odwiedź naszą stronę i zamów dla siebie szablon!
  Pozdrawiam
  http://land-of-grafic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hejo! Zapraszam do siebie: https://thatsmyjam-hyeri.blogspot.com/. Dopiero zaczynam, ale uważam, że warto zajrzeć, jeżeli ma się jakikolwiek związek z kpopem, a nawet jeżeli nie to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Blog jest wielofunkcyjny i dlatego potrzebuję na początku odrobinki wsparcia. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na zapoznanie się z pierwszym postem i napiszesz kilka słów odpowiadając na moje pytania, a ogromnie mi pomożesz. Z góry dziękuję ^^
  rolka

  OdpowiedzUsuń

Polecany post

Każdy blog ma swój początek ~ zacznij tutaj!

Copyright © 2014 Wyrwane z Wyobraźni , Blogger